SPECIALE
  • POROSIT ONLINE NGA  ADRESA JUAJ
  • TRANSPORT FALAS PËR ÇDO POROSI NE SHQIPËRI MBI 4000L
  • SIGURI, KORREKTËSI DHE BESUESHMËRI
  • FARMAIDEA, FARMACIA JUAJ QË JU GJENDET PRANË
img-18
img-19
img-20

PRODUKTE NË OFERTËSHIKO TË GJITHA

La Roche Posay

-20%

Vichy

-20%

Skin Code

-20%

Rilastil

-20%

Korf

-25-40%

Avene

-20-30%

Vitabiotics

-10%

A-Derma

-20%

Nuxe

-20%

Biolane

-20%

Mustela

-20%

Klorane

-20%

Now

-10%

Solgar

-10%

Doppelherz

-10%

Trudi

-5%

Crescina

-10%

Curaprox

-10%

Esi

-10%

Jowae

-10%

Fillerina

-20%

Lierac

-10%

Ducray

-20%

Bioscalin

-10%

img-71
img-72
img-73
img-74
img-75
img-76

BLOG - LEXO ARTIKUJT E FUNDITSHIKO MË SHUMË

FASTING: çfarë është dhe cilat janë përfitimet e tij ?

Çfarë është FASTING? Fasting është akti i heqjes dorë nga ushqimet, pijet ose të dyja [...]

Myku i gojës ose kandidoza orale tek bebet.

Myku i gojës ose kandidoza orale tek bebet. Çfarë është kandidoza orale? Kandidoza orale është [...]

Refluksi gastroesofageal në shtatzani

Refluksi gastroesofageal në shtatzani Cilat janë shkaqet e refluksit gastroesofageal gjatë shtatzanisë?  Gjatë shtatzënisë, siç [...]

Njolla nga dielli në lëkurën e fytyrës !?

Njolla nga dielli në lëkurën e fytyrës ! Njollat ​​e diellit nuk janë vetëm një [...]

Keni aciditet apo djegie të stomakut

Aciditet dhe djegie të stomakut Çfarë kuptoni me aciditet dhe djegie të stomakut? Urthi është [...]

Artroza

ARTROZA Çfarë është Artroza? Artroza është një çrregullim që rezulton nga konsumimi dhe plakja e [...]

4 Këshilla për ushqyerjen me gji

1- Gjej pozicionin e duhur te trupit tënd. Merrni një pozicion të rehatshëm për ushqyerjen [...]

9 Përfitimet të vitaminës B12 Vitamina B12 shqip,

Vitamina b12 shqip Vitamina B12, e njohur gjithashtu si kobalamina, është një vitaminë thelbësore që [...]

Cilët janë 9 aminoacidet thelbësore dhe pse janë të rëndësishëm për trupin.

Cilët janë 9 aminoacidet thelbësore dhe pse janë të rëndësishëm për trupin. Aminoacidet kryejnë shumë [...]

Arsyet pse uji eshte shume i rendesishem për trupin tonë

Uji  është thelbësor për jetën në tokë. Megjithatë nuk e kuptojme se sa shumë kemi [...]

Cilat jane mineralet kryesore dhe pse jane te rendesishme per trupin tone.

Cilat jane mineralet kryesore dhe pse jane te rendesishme per trupin tone. Bota është plot [...]

Neuro superushqimet ose suplementet per trurin

A e dini se truri i njeriut përbën vetëm rreth dy për qind të peshës [...]

Lodhja fizike dhe mendore

Si manifestohet lodhja fizike? Lodhja fizike dhe mendore, e njohur edhe si lodhje, është një [...]

6 këshilla për kujdesin e lëkurës gjatë stines se dimrit

A ju duket sikur pavarësisht se çfarë bëni në dimër, vuani nga lëkura e thatë? [...]

Mbipesha

Çfarë nënkuptohet me mbipeshë?Mbipesha është raporti i masës pa yndyrë (FFM) ndaj masës dhjamore (FM). [...]

Pagjumesia

Çfarë është pagjumësia?Cilat janë shkaqet?Pagjumësia është një çrregullim që prek një sferëshumë delikate, përkatësisht atë [...]

Ekzema-Dermatiti atopik

Çfarë është dermatiti atopik?Dermatiti atopik, i njohur edhe si ekzema, është një inflamacion kronik i [...]

Gripi tek femijet

Gripi tek fëmijët: cilat janë simptomat?Gripi tek fëmijët është një sëmundje virale qëshfaqet me frekuencë [...]

Cistiti ne shtatezani

Cilat janë shkaqet e cistitit gjatë shtatëzanisë?Cistiti është një çrregullim shumë i zakonshëm nëpopullatën femërore, [...]

Dhimbja e shpines

Çfarë është dhimbja e shpinës? Dhimbja e shpinës është një sëmundje që prekshumë njerëz sot. [...]

7 mënyra për të marrë më shumë vitaminë D

Mungesa e vitaminës D mund të prekë shumë njerëz në të gjithë globin. Një studim [...]

Si funksionon sistemi imunitar?

Sistemi juaj imunitar është gjithmonë duke punuar shumë për t’ju mbajtur nëformën tuaj më të [...]

7 shtesat ushqimore më të njohura të vjeshtës

Ditë më të shkurtra, netë më të ftohta, musht molle dhe të gjitha gjërat e [...]