Klorane Masque 3 en 1 au Cupuaçu BIO

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Klorane

Formulimi

maskë

Lloji flokut

të thatë

Masa

150 ml

Specifik për

flokët

I përshtatshëm për

femra

Kategori:

L2,550.00

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me Cupuaçu BIO
150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.