Rilastil – Acnestil Mat krem hidratues, stabilizues i yndyrës

Acnestil emulsion i lehtë matifikues përthithet shpejt, për reduktimin e shkëlqimit të lëkurave të yndyrshme, të kombinuara dhe me tendencë për akne.

Original price was: L1,950.00.Current price is: L1,560.00.

Cfare eshte

Rilastil Acnestil Mat -krem hidratues sebo-normalizues. I lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura, specifike për të elemimuar shkëlqimin e lëkurës së yndyrshme, mikse, të papaster dhe me tendence akneike.

Ndihmon në mbylljen e poreve dhe reduktimin e sebumit (yndyrës) së tepërt duke e bërë lekurën më opake, me efekt mat. Qetëson inflamacionet dhe nuk e than lëkurën.Është formuluar me kompleks specifik hidratues duke I ofruar lëkurës hidratimin optimal por pa e yndyrosur atë.  Kjo linjë e Rilastil është studiuar për lëkurën e papastër, duke i kthyer pastërtinë dhe bukurinë lekures.

Vetite e produktit

Për lëkurë të yndyrshme, mikse dhe me tendence akneike.

Vellimi: 50ml

Si përdoret

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në darkë. Për një rezultat më të mirë përdorni më parë Acnestil cleansing gel ose Acnestil Cleansing Mousse

Përbërësit:

Aqua (Water) , Dibutyl Adipate,  Dimethicone , Glycerin  Arachidyl Alcohol,  Behenyl Alcohol , Niacinamide  Panthenol  Polymethyl Methacrylate ,Polyacrylate Crosspolymer-6 ,Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil , Potassium Azeloyl Diglycinate ,Tapioca Starch , Pseudoalteromonas Ferment Extract, Arachidyl Glucoside ,Sodium Salicylate , Tocopheryl Acetate, Dipotassium Glycyrrhizate ,Xanthan Gum ,Sodium Lauroyl Lactylate ,Sodium Hyaluronate , Citric Acid , Polymethylsilsesquioxane , Ceramide NP , Sodium DNA , Ceramide AP , Ceramide EOP , Phytosphingosine , Cholesterol , Carbomer  Tocopherol  Phenoxyethanol  Ethylhexylglycerin  Disodium EDTA Parfum (Fragrance)

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.