Korff White Silk Face Cream SPF 50+

Informacion per produktin

Produkti: Kremi për fytyrën
Veprimi: anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, kundër njollave
Perdorimi: Aplikojeni produktin në mëngjes në fytyrë dhe qafë
Tipi ilekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 50 +
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

Original price was: L6,520.00.Current price is: L5,216.00.

Pershkrimi:

Kremi për fytyrën me kompleks Spot Correct dhe Vitaminë PP ka një veprim kundër njollave, mbrojtëse dhe kundër plakjes. Redukton intensitetin e njollave kafe në fytyrë dhe në sajë të kremrave kundër diellit kundërshton formimin e tyre. Falë veprimit të tij kundër plakjes, ai kundërvepron me shenjat e plakjes. Me një teksturë të lëngshme dhe pak të tonifikuar, ajo rrjedh në lëkurë duke e bërë atë uniforme dhe rrezatuese.

Perdorimi:

Aplikojeni produktin në mëngjes në fytyrë dhe qafë. Për një trajtim të plotë rekomandohet përdorimi i tij i kombinuar me White Silk Gel për fytyrë të lokalizuar.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Më pak se 1 pjesë për milion secila. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.