Klorane Fortifiant & Stimulant Baume Quinine & Vitamines B

Informacion për produktin

Marka

Klorane

Formulimi

balsam

Lloji flokut

të dobët

Specifik për

flokët

Veprimi

forcues

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Masa

200 ml

Kategori:

L1,600.00

Balsam forcues & rivitalizues me kininë  dhe vitamina B për flokë të dobët

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.