Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Informacion për produktin

Produkti: Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve
Veprimi: hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe ne trup
Marka: Vichy
Formulimi: krem
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante
I përshtatshëm për: meshkuj
Specifik për: fytyra
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L2,720.00

Pershkrimi:

Një hidratues kundër lodhjes për fytyrën + sytë për të tonifikuar lëkurën dhe për të reduktuar ënjtjet dhe rrathët e errët. Formuluar me: Magnez + Vitaminë C të fosforizuar + Dekstran. Ndihmon për të rimbushur lëkurën me energji, për të reduktuar ënjtjen dhe rrathët e errët dhe ndihmon në luftën kundër agresorëve të jashtëm.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Magnezi
  • Vitaminë C
  • Dekstrani
  • Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore:

  • Për burrat
  • Rimbush lëkurën me energji
  • Formuluar për fytyrën dhe sytë për të tonifikuar dhe reduktuar ënjtjet
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • I testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjike

Perdorimi:

Përdorni Vichy Homme Hydra Mag C + hidratues kundër lodhjes 2-në-1 çdo ditë gjatë aplikimit të Mineral 89.

Produkte në ofertë