Froika Froipol Liquid

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, pastrues

Marka

Froika

Formulimi

solucion

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra, trupi

I përshtatshëm për

fëmijë, të rritur

Kategori:

L1,620.00

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.