Esi Aloedermal Crema Antirughe Occhi e Labbra

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë

Marka

Esi

Formulimi

krem

Masa

30 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

buzët, sytë

L1,500.00

Krem kundër rrudhave të syve dhe buzëve
30 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.