ONAGRINE Visibly Pure Creme de Nuit Purete Absolue

Informacion për produktin

Veprimi

detox, pastrues

Marka

Onagrine

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L5,500.00

Trajtim nate detoksifikues dhe ribalancues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.