Pharmasept Natural Sun Cream SPF 30

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Pharmasept

Formulimi

krem

Masa

100 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra, trupi

Spf

i lartë SPF 30

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

L2,780.00

Krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin, për bebe dhe fëmijë.
100 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.