Korff Sun Secret Super Abbronzatura

Informacion per produktin

Produkti: Emulsion për nxierjen e fytyrës
Veprimi: Hidratues dhe ushqyes
Perdorimi: Aplikohet në trup dhe në fytrë
Tipi i lekures: Për cdo lëkurë
Mosha: Të rritur
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 50 +
Formulimi: Krem
Paketimi : 150 ml
Marka: Korff

L2,912.00

Përshkrimi:

Krem me një teksturë të butë , veçanërisht i përshtatshëm për përmirësimin dhe sublimimin e nxirjes në fytyrë dhe trup. Formulimi i tij inovativ me Kompleksin e Sigurt të ADN-së ruan bukurinë e lëkurës dhe falë pranisë së Melanobronze™ ekskluzive 5% stimulon prodhimin e melaninës, duke përshpejtuar dhe intensifikuar nxirjen. Lëkura fiton një ngjyrë bronzi intensive dhe uniforme në pak ditë dhe një pamje të freskët dhe të ndritshme. I përshtatshëm për fototipe të errëta ose fototipe mesatare me lëkurë tashmë të mësuar me diellin. Nuk përmban kremra kundër diellit.

• Pa parabenë dhe derivate të grurit.

• E testuar dermatologjikisht, klinikisht dhe mikrobiologjikisht.

• Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Secili më pak se 1 pjesë për milion.

Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Produkte në ofertë

Korff Sun Secret Super Abbronzatura