Korff Sun Secret Face Fluid with microencapsulated pigments

Informacion per produktin

Produkti: Fluid me ngjyrë për fytyrën me mbrojtje të lartë nga dielli
Veprimi: anti-moshe, mbrojtës
Perdorimi: Aplikojeni ne fushe
Nuancat: dark, light
Tipi i lekures: Për çdo lëkurë
Mosha: Femije
Formulimi: Solucion
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

Original price was: L4,070.00.Current price is: L3,256.00.

Përshkrimi:

Krem i lëngshëm  Sun Secret Uniforming i fytyrës me pigmente të mikrokapsuluara SPF 50+ (MBROJTJE SHUMË E LARTË) ka një efekt hidratues. I pasuruar me kompleksin e ADN Safe, Acid Hyaluronik dhe Vitaminë PP, mbron lëkurën nga foto-plakja dhe parandalon shfaqjen e rrudhave. Pigmente të veçanta të mikrokapsuluara zbulojnë ngjyrën vetëm gjatë aplikimit dhe ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së papërsosmërive, duke zbutur lëkurë

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë të pastër të paktën 30 minuta para ekspozimit në rrezet e diellit. Lyejeni produktin me lëvizje të shpejta deri në përthithje të plotë. Përsëriteni aplikimin shpesh gjatë ditës. Prania e filtrave të diellit mund të njollosë rrobat.

Rezistent ndaj ujit. Pa derivate gruri.

Jo komedogjene.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme.

Nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur janë testuar.*

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.