Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Informacion per produktin

Produkti: Lëng për fytyrën me ajër ultra të lehtë
Veprimi: kundër moshës, kundër rrudhave, hidratues/ushqyes, mbrojtje.
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Tipi i lekures: normal/kombinim, çdo lloj lëkure
Mosha: Te rritur
Formulimi: Fluid
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff
SKU: N/A Kategori: , ,

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Pershkrimi:

Korff Sun Secret Air Ultralight Face Fluid SPF 50 50ml.

Përbërja e tij ofron hidratim efektiv dhe antiplakje.

I pasuruar me Kompleksin e Sigurt të ADN-së, ruan bukurinë e lëkurës, kthen procesin e fotoplakjes dhe parandalon shfaqjen e rrudhave.

I papërshkueshëm nga uji, pa ngjyra. Pa derivate gruri.

Nuk shkakton njolla.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Tipi i lekures

E kombinuar, Normale, Te gjitha tipet

Produkte në ofertë

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid
Select options