Korff – Essentials 2in1 Purifying & Scrub Mask

Informacion per produktin

Produkti: Maskë pastrimi dhe scrub (pastron ne thellësi)  me veprim të dyfishtë për pastrimin e fytyrës.
Veprimi: Pastron ne thellësi,eliminon qelizat e vdekura, ekulibron prodhimin e sebumit dhe zvogëlon madhesine e poreve.
Perdorimi: Aplikoni dy here ne jave.
Tipi i lekures: Normale dhe te kombinuar.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem
Paketimi : Kuti x 50 ml.
Marka: Korff.

 

Original price was: L3,500.00.Current price is: L2,800.00.

Çfarë është

Maskë pastrimi dhe scrub (pastron ne thellesi) për fytyrën me veprim të dyfishtë. Eliminon papastërtitë, kontrollon prodhimin e sebumit dhe normalizon madhësinë e poreve. Kryen një veprim efektiv dhe delikat scrub gjatë heqjes, perfeksionimit dhe zbutjes së lëkurës. Mund të përdoret edhe si skrub. Për lëkurë normale dhe të kombinuar.

Si te përdoret
Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni për 15 minuta.

Masazhojeni me lëvizje rrethore për një veprim eksfolues, më pas hiqni mbetjet me një leckë ose shpëlajeni.

Përdoreni dy herë në javë.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Pa derivate gruri.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *.

Rezultatet pas përdorimit

13,8%

Idratazione*

-36,2%

Perberesit

Aqua (Water); Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil; Cellulose Acetate; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Coco-Caprylate; 1,2-Hexanediol; Glyceryl Stearate; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil; Camellia Sinensis Leaf Extract; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Stearoyl Glutamate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tocopherol; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; CI 61570 (Green 5); CI 19140 (Yellow 5); Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.