Korff – Complete Night Renew Serum

Informacion për produktin

Produkti: Serum trajtues specifik intensiv për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.
Veprimi: Ushqen, tonifikon, rrigjenerues intesiv.
Perdorimi: Nje lyerje ne darke.
Tipi i lekures: Te gjitha tipet.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : Kuti x 30 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L12,460.00.Current price is: L9,968.00.

Cfare eshte

Korff – Complete Night Renew Serum është serum trajtues specifik intensiv për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.

Acidi Mandelik, me një veprim efektiv shkelqyes dhe kompleksin ekskluziv Chrono Age, i cili ndihmon në rregullimin e ciklit cirkadian gjumë-zgjim, veprojnë në sinergji për të rikthyer lëkurën e tonifikuar, të relaksuar dhe rrezatuese. Si rezultat pas tratimit  shenjat e lodhjes dhe të moshës zvogëlohen dhe fytyra shfaqet me shkëlqim.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Rezultatet pas përdorimit
24,8% *
Elasticitet

22.8% *
Shkëlqim

-33.5% **
Vrazhdësi

* Testi u krye në 20 * / 13 ** vullnetarë që përdorën produktin dy herë në ditë për 28 ditë.

Perberesit

Aqua (Water), Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Mandelic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate , Cetyl Ricinoleate, Cyclopentasiloxane, Triethanolamine, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylcellulose, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Polyisobutene, Niacinamide, Ginkgo biloba Leaf Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Superoxide Dismutase, Centaurea cyanus Flower Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Lactate, Palmitoyl Pentapeptide-4, Polysorbate 20, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Pentylene Glycol, Tromethamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance)

 

 

 

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.