Korff Cure Make Up Volume Mascara

Informacion per produktin

Produkti: rimel per qerpike me volume
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne qerpike
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Korff
Paketimi : 13.2ml
Marka: Korff

L2,464.00

Përshkrimi:

Rimel me teksturë të pasur dhe të butë, i garanton qerpikëve një efekt volum intensiv dhe definicion maksimal. Dyllët plastikë dhe vetë-modelues krijojnë një mbështjellës rreth qerpikëve, duke i mbështjellë ato nga rrënja në majë. Formula është e pasuruar me acid hialuronik, vitaminë E, krunde orizi, karnauba dhe dyllë Candelilla, të cilat i mbajnë qerpikët të butë dhe fleksibël.

Rezultatet:

Qerpikët më të trashë, më të gjatë dhe më të fortë. I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Testuar në subjekte me sy të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Përbërja:

Aqua (Ujë), CI 77499 (Oksidet e hekurit), Copernicia Cerifera Cera [Dylli Copernicia Cerifera (Carnauba)], Ciklopentasiloksan, Oryza Sativa Cera [Dylli me krunde Oryza Sativa (Orizi)], Vaj Ulliri i Hidrogjenuar stearylmi, estera stearylmi,. Acid, Acid Stearik, Trietanolaminë, Çamçakëz Akacie Senegal, Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Dylli], Propilen Glikol, Fenoksietanol, Glicerinë, VP/VA Kopolimer, Aminometil Propanediol, Panthenol-Alko-Holliter, Paletenol-Asikol-Hollit, Poli-Kollier Etilheksilglicerinë, ekstrakt i farës së hidrolizuar të Ceratonia Siliqua, niseshte Zea Mays (misri), hialuronat natriumi, sorbat kaliumi, benzoat natriumi, poliquaternium-7, biotinoil tripeptid-1, klorur hidroksipropiltrimonium i guar.

Produkte në ofertë