Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, ristrukturues

Marka

Nuxe

Formulimi

balsam

Masa

40 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

fëmijë, femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

duart, fytyra, këmbët, krahët, trupi

Kategori:

L2,900.00

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.