Pharmaceris A Duo Active Anti Wrinkle Eye Cream

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

Marka

Pharmaceris

Formulimi

krem

Masa

15 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

sytë

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,890.00

Përkujdesje hidratuese dhe anti-rrudhë për lëkurë sensitive dhe të prirur ndaj reaksioneve alergjike në zonën e syve.
15 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.