Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Informacion per produktin

Produkti:  Fondatinë me pika me mbulim mesatar
Veprimi: Mbulon crregullsite ne lekure, homogjene
Perdorimi: Aplikohet ne lekure
Tipi I lekures: Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Krem
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

L4,256.00

Përshkrimi:

Fondatinë e lëngshme me një strukturë të hollë dhe të mëndafshtë, ajo shkrihet në lëkurë pa e rënduar atë. Ndihmon në hidratimin e lëkurës, duke e mbajtur atë të butë në prekje. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Aksionet:

• Mbulim mesatar – i ulët, lehtësisht i ndërtueshëm

• Finizim jashtëzakonisht natyral dhe me shkëlqim

• E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Tekstura:

I hollë dhe pa peshë.

Rezultatet:

Lëkura është e lëmuar, natyralisht rrezatuese.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur*.

 

Produkte në ofertë