Korff Cure Make up Fluid Foundation with Lifting Effect

Informacion per produktin

Produkti: Pudër grimi për fytyrën me efekt lifting.
Veprimi: Hidraton 24 ore mbulon crregullsitë, njetrajteson ngjyren ne lekure , me efekt lifting.
Perdorimi: Aplikohet pas pastrimit te lekures
Tipi i lekures: Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Puder
Vellimi : Kuti x 30 ml
Marka: Korff

L4,095.00

Përberja:

Fondatinë e lëngshme me një teksturë të butë dhe të lehte në lëkurë. Garanton një efekt të menjëhershëm lifting, duke ruajtur natyralitetin e lëkurës.

Veprimet

• Mbulim mesatar.

• Mbush rrudhat mikro dhe qeteson linjat e shprehjes pa i rënduar tiparet

• Minimizon parregullsitë duke siguruar mbulim të përsosur

• E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Tekstura

E lëngshme dhe e mëndafshtë.

Rezultatet pas perdorimit

Efekt i menjëhershëm lifting *, linja shprehjeje të qetësuara, pamje  me shkëlqim.

Pa parfum.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Numri, sipërfaqja dhe gjatësia e rrudhave zvogelohen me  -20%

Rezultatet mesatare të marra në 20 vullnetarë 20 minuta pas aplikimit të fondatinës.

Perberesit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Alcohol Denat.,  PEG-10 Dimethicone, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer,  Isononyl Isononanoate, PEG-4, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer,  Polyglyceryl-4 Isostearate, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Synthetic Fluorphlogopite, Aluminum Hydroxide, 1,2-Hexanediol, Tocopheryl Acetate, Cetyl Dimethicone, Silica, Stearoyl Inulin, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8,  Disodium Phosphate , Sodium Phosphate,   Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05

Produkte në ofertë