Korff – White Silk Face Localized Gel

Informacion per produktin

Produkti: Xhel korrigjues dhe zbardhues i njollave ne fytyre.
Veprimi: Efekt zbardhues i aftë për të reduktuar intensitetin e njollave kafe në fytyrë.
Perdorimi: Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje per 60 dite.
Tipi i lekures: Te gjitha tipet.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Xhel
Paketimi : Tubet x 15 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,860.00.Current price is: L3,088.00.

Çfare eshte

Korff – White Silk Face Localized Gel eshte xhel per trajtimin lokal te njollave te fytyrës.

Korff – White Silk Face Localized Gel eshte i perbere nga nje kompleks  korrigjues te njollave (Spot Correct) dhe Vitaminë PP ,si rrjedhim ka një veprim zbardhues duke reduktuar intensitetin e njollave kafe në fytyrë.

Tekstura e tij xhel aplikohet me lehtësi dhe saktësi mbi njollë dhe përthithet shpejt.

Si të përdoret
Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje direkt mbi njollë derisa të përthithet plotësisht. Vazhdoni trajtimin për të paktën dy muaj dhe në bazë të rezultateve të arritura vazhdoni trajtimin edhe për 30 ditë të tjera.

-E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

-Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *.

* Më pak se 1 pjesë për milion secila. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Perberesit

Aqua (Water) · Alcohol denat. · Glycerin · Tripropylene Glycol Citrate · Vaccinium myrtillus Fruit/Leaf Extract · Glycolic Acid · Hydroxyethylcellulose · Kojic Acid · Polyquaternium-10 · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · Arbutin · Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract · Citrus limon (Lemon) Fruit Extract · Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract · Acer saccharum (Sugar Maple) Extract · Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract · Tocopheryl Acetate · Sodium Ascorbyl Phosphate · Niacinamide · Propylene Glycol · Sodium Metabisulfite · Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate · Disodium EDTA ·  Sodium Chloride · Sodium Acetate · Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.