Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Informacion per produktin

Produkti: Xhel micelar pastrues për fytyrën
Veprimi: Pastrues
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Tipi I lekures: Për çdo lëkurë
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Xhel
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

 

L2,464.00

Përshkrimi:

Xhel micellar për pastrimin  e fytyrës dhe heqjen e make-up-it. Micelat e tij lidhin në mënyrë efektive ndotësit, duke e lënë lëkurën krejtësisht të pastër dhe të butë. Është i pasuruar me ekstrakt Ganoderma dhe Acid Hyaluronic për një efekt hidratues dhe zbutës.Përbërje e butë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe gjithashtu për ata që përdorin lente kontakti.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë me një pambuk. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Pa alkool dhe aroma.

I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Nuk shkakton njolla.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

 

 

Produkte në ofertë