Korff All In One Milk/Oil Cleanser, Makeup Remover and Toner

Informacion per produktin

Produkti: Qumësht pastrues per fytyren
Veprimi:pastrues, tonifikues
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Tipi i lekures:Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Solucion
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

L2,128.00

Përshkrimi:

Qumësht pastrues i cili largon tualetin dhe luan rolin e tonikut. I pasuruar me ekstrakt ganoderm lucidum, gjalpë kakao dhe vaj liri, ndihmon në zbutjen dhe ushqyerjen e lëkurës në thellësi. Produkt me një teksturë të butë dhe ushqyese, garanton këndshmëri të menjëhershme dhe të qëndrueshme.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe/ose gjatë natës, masazhojeni butësisht për të hequr papastërtitë. Hiqni mbetjet me një  pambuk ose shpëlajeni tërësisht.

Informacion i rëndësishëm:

Pa parfum. I testuar klinik dhe dermatolog. Nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium i testuar.

Përbërësit:

Aqua, Etilheksil Palmitat, Glicerinë, Peg-6 gliceride kaprilike/kaprike, alkool cetearyl, vaj Helianthus Annuus (luledielli), glutamate olivoyl natriumi, gliceril stearat, theobroma kakao (kakao) Gjalp i farës së sheqerit Farë liri) Vaj farash, Argininë, Çamçakëz Xantan, Karbomer, Ekstrakt i kërcellit Ganoderma Lucidum (Kërpudha), Butilen Glikoli, Tokoferol, Fenoksietanol, Klorfenezinë, Acid Benzoik, Benzoat Natriumi, Sorbat kaliumi.

 

Produkte në ofertë