Korff Cleansing Biphasic Makeup Remover

Informacion per produktin

Produkti: Sherben per heqjen e grimit për tek fytyra, sytë dhe buzët.
Veprimi: Patrues
Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre
Tipi ilekures: Te pergjithshme
Mosha: Te rritur
Formulimi: Solucion
Paketimi : 150 ml
Marka:Korff

L2,464.00

Përshkrim

Zgjidhje dyfazore për heqjen e grimit për fytyrën, sytë dhe buzët, e rekomanduar për të hequr në mënyrë efektive edhe make-up-in afatgjatë dhe të papërshkueshëm nga uji. E lë lëkurën të pastrohet në mënyrë perfekte, duke i dhënë një ndjesi të këndshme mirëqenieje. I pasuruar me ekstrakt Ganoderma lucidum, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Pa parfum.

I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Ideale për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Secili më pak se 1 pjesë për milion. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Përdorimi:

Shkundni tretësirën deri në përzierjen e plotë të dy fazave. Hidhni një sasi të mjaftueshme në një copë pambuku dhe kaloni butësisht mbi fytyrë, sy dhe buzë.

Përberja:

Aqua (Ujë), Ciklopentasiloksan, Butilen Glikoli, Pentilene Glikoli, Betainë, Bisabolol, Hialuronat Natriumi, Klorur Natriumi, Fosfat Dipotas, Ganoderma lucidum (Kërpudha) Ekstrakti i kërcellit, Fosfati i Kaliumit, CI (S6156).

 

 

Produkte në ofertë