Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack 33

Informacion per produktin

Produkti:Trajtim kundër rënies së flokëve për femra
Perberesit:Aminexil, arginina,octeine, uji Mineralizues Vichy , SP94
Veprimi: forcues, ristrukturues
Përdorimi:  Perdoreni 1 here ne dite
Tipi i flokeve: të dobët
Formulimi:ampulë
Paketimi : 33 ampula
Marka: Vichy
Kategori:

L7,440.00

Pershkrimi:

Dercos Aminexil Pro For Women është një trajtim me shumë synime kundër rënies së flokëve që përdor 5 përbërës aktivë. Ky formulim efektiv ndihmon në ribalancimin dhe rikrijimin e një skalpi më të shëndetshëm për të ngadalësuar rënien e flokëve, pavarësisht nga shkaku. -Shenjat e efikasitetit që nga përdorimi i parë -Efikasiteti kundër rënies së flokëve i perceptuar nga përdoruesit prej 3 javësh dhe i vërtetuar nga dermatologët nga 6 javë -Efikasiteti kundër rënies së flokëve vazhdon 3 javë pas përfundimit të trajtimeve -Tekstura e xhelit që aplikohet lehtë -Jo i yndyrshëm , jo ngjitës, jo i yndyrshëm -Hipoalergjik -Pa parabene -Pa ngjyrues dhe pa silikon Aminexil punon për të ri-ankoruar rrënjën në lëkurën e kokës dhe SP94 promovon rezistencën e flokëve. Arginina dhe kafeina stimulojnë mikro-qarkullimin, ndërsa okteina dhe Uji Termal Mineralizues Vichy ribalancojnë dhe qetësojnë skalpin e kokës.

Perdorimi:

Për t’u përdorur si një kurë tre mujore. Përdorni një ose dy herë në vit Aplikoni 1 ampulë në ditë, për një periudhë gjashtë javore. Më pas aplikoni tre ampula në javë, për një periudhë gjashtë javore.

Përbërësit:

Aqua/ujë, denat i alkoolit, oksid diaminopyrimidine, akrilate/beheneth-25 kopolimer metakrilate, aminometil propanol, arginine, bht, kafeinë, acid laktik, vaji i hidrogjenit i hidrogjenit, piroktonit, glukozidit të safflower, citrate të naflogjenit, citrateve të nafleksit, tocopherolit, peg-40 PARFUM/PARFRANCE.

 

Produkte në ofertë

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack 33