Avene creme teinte spf 30 50ml

Informacion për produktin

Produkti:  Krem mbrojtes nga dielli.
Veprimi: Hidraton,zbut e qetëson lëkuren.
Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre.
Tipi i lekures: E thate,shume e thate.
Mosha: Te rritur dhe femije.
Formulimi: Krem.
Paketimi :  Tubet x 50 ml.
Marka: Avene.

L2,025.00

Kombinim ekskluziv i përbërësve aktivë, mbrojtje Sunsitive®, arritje e kërkimit të Pierre Fabre:

Pak filtra, të qëndrueshëm dhe efektiv me kalimin e kohës, të cilët ofrojnë mbrojtje të rëndësishme nga uvb dhe uva (i shkurtër dhe i gjatë).

Pre-tokoferol, Anti-oxidant speciale për mbrojtjen e qelizave nga radikalet e lira.

Ujë Termal Avène me hidratuese dhe qetesuese.

Nuanca e artë që ndriçon dhe i ofron njëtrajtshmëri lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje të bukur.

Është i përshtatshëm për

– Lëkurë e ndjeshme në diell.

– Lëkura që shpesh digjet në diell.

– Pas përdorimit të një indeks shumë të lartë mbrojtjeje (SPF 50+).

Për mbrojtje të lartë, aplikoni kremin SPF30 në të gjithë fytyrën.

Formulimi

Krem

Spf

Tipi i lekures

E thate

Vellimi

50 ml

Produkte në ofertë

Avene creme teinte spf 30 50ml