Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50

Informacion per produktin

Produkti: Vaj i thatë me mbrojtje të lartë ndaj diellit për trupin.
Veprimi: antioksidant, mbron
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi ilekures: Te gjitha tipet
Mosha: Femije
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 50-50
Formulimi: Krem
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,920.00.Current price is: L3,136.00.

Përshkrimi:

Spraj praktik mbrojtës nga drita, i freskët, me një përfundim të padukshëm dhe një prekje të thatë. Kompleksi i tij i filtrimit garanton mbrojtje të lëkurës me spektër të gjerë UVB/UVA dhe kundërshton fotoplakjen. I pasuruar me kompleks DNA Safe, i jep rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar ndaj diellit. I papërshkueshëm nga uji.

Përdorimi:

Aplikojeni në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikacionin shpesh. Kushtojini vëmendje kohës së shpërndarjes në mënyrë që të mos zbrazni cilindrin paraprakisht.

Rezistent ndaj ujit, i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Përbërja:

Isobutane, Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxy Methyloxyphenyl Methoxyphenyl Triazine, Aquazine Ujë), Butan, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Pisum sativum (bizele), Ekstrakt Butilen Glikoli, Glicerinë, Eriodictyon californicum ekstrakt lulesh/gjethe/ kërcelli, BHT, fenoksietanol, citrat natriumi, parfum (aromë).

.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.