Vichy – Mineral 89 krem riparues për sytë

Marka:Vichy .

Informacion për produktin

Produkti:  Xhel sysh
Veprimi: Hidratonn, driçon dhe zbut linjat e imëta rreth zonës delikate të syve.
Perdorimi: Aplikojeni ne sy.
Tipi i lekures:Të gjitha llojet, e thatë, normale.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Xhel sysh.
Vellimi: 200 ml.

L2,240.00

Përshkrimi:

Xhel sysh me acid hialuronik me mineral 89 Eyes hidraton, ndriçon dhe zbut linjat e imëta rreth zonës delikate të syve. Kjo formulë, në një teksturë kremi rehati xhel, kombinon 89% Ujë Vullkanik Vichy, Acid Hyaluronik të Pastër dhe Kafeinë për një pamje më të ndritshme dhe të qetë.

  • Sytë duken të rifreskuar dhe të rigjallëruar. Linjat e imëta zbuten me hidratim 24-orësh dhe lëkura e brishtë e konturit të syve forcohet duke mbrojtur pengesën e lagështisë së lëkurës.
  • Pa parabenë. Pa parfum. I testuar nga dermatologu. I testuar nga oftalmologu.
  • Struktura e xhelit përthithet lehtësisht në lëkurë. Jo i yndyrshëm. Jo ngjitëse.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet, e thatë, normale

Shqetësimi i lëkurës: Linjat e imëta dhe rrudhat, Lëkura e thatë, Ski i shurdhër

Produkte në ofertë