Alta Natura Emodil Cleanser

Veprimi pastrues
Marka Alta Natura
Formulimi shkumë
Masa 150 ml
I përshtatshëm për të rritur

L1,600.00

Përshkrimi

Shkumë larëse me pH fiziologjik për zonën perianale

150 ml

Pastrues Emodil është projektuar për zonën perianale. Falë formulës së saj biokompatibile dhe hipoalergjike, kjo shkumë e butë – me pH fiziologjik – garanton një veprim delikat pastrimi dhe hidratues në zonën perianale, duke mos i përkeqësuar kështu inflamacionet e vazhdueshme.

Aloe Barbadensis Lëng gjethesh, Aqua, Natriumi Lauril Glukozë Karboksilate, Propilen Glikol, Lauril Glukozid, Glicerinë, Natrium Kocoyl Glutamate, Koko-glukozid, Gliceryl Oleate, Calendula Officinalis ekstrakt lulesh, Hamamelis Leafcidol Extractol , Alkool izopropil, Citrate Natriumi, Fenoksietanol, Laureth-2, Acid Sorbik, Peg/ppg-120/10 Trioleat trimetilpropan, Etilheksilglicerinë, Peg-18 gliceril Oleat/kokoat, Citrate e glicerideve të palmës të hidrogjenizuara.

Paralajmërim

Mos aplikoni në prerje dhe plagë. Mbajeni larg ngricave dhe burimeve të mundshme të nxehtësisë. Kohëzgjatja e periudhës pas hapjes, e shprehur në muaj, i referohet produktit të ruajtur siç duhet dhe në kushte normale dhe të parashikueshme përdorimi. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve.

 

Përdorimi

Lani çdo ditë sipas nevojës. Shpërndani 1 ose 2 doza në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni shkumën në zonën e prekur. Më pas shpëlajeni me ujë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.