Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Informacion për produktin

Produkti: Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve
Veprimi: forcues
Perdorimi: Aplikojeni në të gjithë lëkurën e kokës dhe masazhoni
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Lloji flokut: të dobët
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: flokët, skalpi
Paketimi: 150 ml
Kategori:

L4,072.00

Përshkrimi:

Kjo shkumë me veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve strukturon dhe trash menjëherë flokët. Ky trajtim gjithashtu bën të mundur ngadalësimin e rënies së përgjithshme të flokëve nga gjashtë javë. Tekstura e saj e lehtë dhe e ajrosur e shkumës lejon aplikim të lehtë dhe praktik në lëkurën e kokës. Testuar në skalpin e ndjeshëm.

Përfitimet:

  • Ndalon rënien e flokëve nga gjashtë javë
  • Efikasitet
  • Trashet menjëherë.
  • Struktura menjëherë.
  • Ndalon rënien e flokëve nga gjashtë javë.
  • Testuar në skalpin e ndjeshëm.

Përdorimi:

Aplikojeni në të gjithë lëkurën e kokës dhe masazhoni në 1 dozë ideale 2 kapele me kupolë.

Mos e shpëlani.

Siguria:

Testuar në skalpin e ndjeshëm. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Përbërja:

AQUA / UJI – ALKOOL DENAT. – ISOBUTANE – DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE – BUTANE – PROPANE – AACIA ST SENEGAL GUM – CETIL ALCOOL – FAEX EKSTRACT / EKSTRAKT MAJA – MALTODEXTRIN – MENTHOXYPROPANEDIOL – PHYLLOSTACHIDES FYLLOSTACHIDES FYLLOSTACHYS – POAMLYS

Produkte në ofertë