Vichy Capital Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

Informacion per produktin

Produkti: fytyra, Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup
Veprimi: Lufton efektet e dëmshme të rrezeve UV të diellit
Perdorimi: Aplikojeni ne te gjithe trupin.
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Spf: i lartë SPF 30
Specifik për: fytyra, trupi
Paketimi: 300 ml

Original price was: L3,600.00.Current price is: L2,880.00.

Përshkrimi:

Qumështi Capital Soleil Face & Body SPF 30 ka një teksturë jo të yndyrshme të pasuruar me Acid Hialuronik hidratues. Tekstura është e lehtë për t’u aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha. Formula e lehtë përfshin një sistem filtrimi fotostabil me bazë Mexoryl®, me spektër të gjerë UVA dhe UVB për të luftuar efektet e dëmshme të diellit në lëkurë.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore:

  • Ideale për familje
  • Lufton efektet e dëmshme të rrezeve UV të diellit
  • Lehtë për t’u aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha
  • Pa parabene apo aroma
  • I pasuruar me Ujë Termal Mineralizues Vichy
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike

Kur të përdoret:

Mbroni lëkurën me qumështin e fytyrës dhe trupit Capital Soleil SPF 30 10 minuta para ekspozimit në diell, duke e mbushur çdo disa orë për mbrojtje më të mirë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.