Nuxe My Booster Pack Voyage

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age

Marka

Nuxe

Formulimi

balsam, krem, xhel-krem

Masa

15 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

Specifik për

fytyra, sytë

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Kategori:

L9,800.00

Set udhëtimi me produkte Prodigieuse Boost për fytyrën dhe sytë

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.