Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara-Rilastil Repairing Lip Balm

Veprimi hidratues/ushqyes, rigjenerues
Marka Rilastil
Formulimi balsam
Masa 15 ml
Tipi i Lëkurës e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike
Specifik për buzët
I përshtatshëm për të rritur

L928.00

XEROLACT (BUZËT)

BALSAM RIPARUES I BUZËVE

Trajtim riparues dhe zbutës me veprim intensiv, specifik për buzët shumë të thata dhe të plasaritura. Rivendos hidratimin, elasticitetin dhe butësinë duke krijuar një film mbrojtës.

15 ml ZBUTËS DHE MBROJTËS ME 15% GJALPË SHEA BUZË SHUMË TË THATA DHE TE DËMTUARA

DETAJE

PËRBËRËSIT: Bis-Digliceril Polyacyladipate- 1 • Vaj Olus (Vegjetal) • Gjalpë Butyrospermum parki (Shea) • Triakontanil PVP • Gliceril Dibehenat • Tokoferil Acetat • C10-18 Trigliceride • Argania spinoylonel N/1 Behenate • Ekstrakt frutash Schizandra chinensis • Etil vanilinë.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju ftojmë t’i referoheni përbërësve të treguar në paketimin e produktit

Produkte në ofertë