Korff Cure Make Up Mascara All In One

Informacion per produktin

Produkti: Boje per qerpiket
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne qerpike
Tipi i lekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Rimel
Paketimi : 14 ml
Marka: Korff

L2,464.00

Përshkrimi:

Ky produkt krijon një efekt të bukur të qerpikëve fals që premton të qëndrojë në vend deri në 12 orë. Siç ndodh, kjo bojë për vetulla ka një përbërje unike që është në gjendje të përforcojë intensivisht qerpikët me një mbajtje afatgjatë, ndërsa siguron një fitim intensiv të ngjyrës së zezë. Për më tepër, tekstura e saj kremoze dhe e butë përdor vajra bimore në mënyrë që të sigurojë strukturë dhe fleksibilitet për qerpikët. Prania e Acidit Hyaluronik dhe Vitaminës E siguron, për më tepër, një efekt kujdestar dhe mbrojtës. Për të plotësuar të gjitha këto, bojë për vetulla Prodigious All In One vjen me një mbështjellës silikoni pak të lakuar që siguron një shpërndarje optimale dhe komode të produktit.

Si shënim i fundit, Korff Cure Make Up Mascara All In One ka një përbërje të testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht që është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.

Karakteristikat:

  • Familja e ngjyrave: e zezë intensive;
  • I mirë për: rritjen e volumit, krijimin e një efekti të qerpikëve fals;
  • Jetëgjatësia: deri në 12 orë;
  • Prezantimi: tub i zi me një llambë silikoni pak të lakuar.

Përbërësit:

Vaji i ricinit jep qerpikë me shkëlqim, të butë dhe të zhdërvjellët, pa grumbullim dhe rrëshqitje;

Acidi hialuronik është një përbërës restaurues që jo vetëm rrit hidratimin e lëkurës, por gjithashtu mban lagështinë. Për më tepër, stimulon prodhimin e kolagjenit, qetëson dhe mbron lëkurën nga dëmtimet mjedisore;

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që gjendet natyrshëm në lëkurë, por që zvogëlohet nga ekspozimi mjedisor dhe mungesa e mbrojtjes nga dielli. Si një nga përbërësit më të njohur dhe të hulumtuar, Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresionet mjedisore.

Përdorimi:

Aplikoni rimelin Korff Cure Make-Up Prodigious All In One 14ml direkt mbi qerpikët, duke lëvizur nga rrënjët deri te majat e qerpikëve. Aplikoni aq shtresa sa të keni nevojë derisa të arrini rezultatin e dëshiruar të gjatësisë dhe volumit. Hiqeni me kujdes me një pastrues grimi për sytë.

Produkte në ofertë