Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike-BABÉ Stop AKN Mattifying Moisturiser

Veprimi anti-bakterial, hidratues/ushqyes, rigjenerues
Marka BABÉ
Formulimi krem
Masa 50 ml
Tipi i Lëkurës e yndyrshme/akneike
I përshtatshëm për të rritur
Specifik për fytyra
Kategori:

L2,373.00

Hidratues ditor për lëkurë të yndyrshme ose të prirur ndaj akneve

UDHËZIMET

Krem tepër i lehtë, absorbues i shpejtë që hidraton, rregullon sebumin dhe zvogëlimin e shkëlqimit të fytyrës.

PËRFITIMET

  • Formulë e pasuruar me 4% Niacinamide që hidraton duke favorizuar veprimin antibiotik kundër baktereve që shkaktojnë akne.
  • Përbërës aktivë me veprim sebum rregullues, keratolitik dhe shërues.
  • Me asete rigjeneruese dhe qetësuese.
  • Veprim seborregulator.
  • Jo komedogjene.

    Si ta përdorni:

    Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Produkte në ofertë

Krem hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike-BABÉ Stop AKN Mattifying Moisturiser