Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Informacion per produktin

Produkti: Laps automatik i holle
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet vetem ne vetulla
Tipi I lekures:Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Laps
Nuancat :01, 02, 03
Paketimi : 0.09 gr
Marka: Korff

L1,536.00

Përshkrimi:

Laps automatik i hollë, i tërheqshëm, tepër i saktë, i lehtë për t’u përzier.

Aksionet:

• Formula, e pasuruar me Acid Hyaluronik dhe Vitaminë E, është gjithashtu e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme

• Efekt i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga njollat, me efekt afatgjatë.

Tekstura:

Laps i butë dhe afatgjatë, efekt i papërshkueshëm nga uji.

Rezultatet

Vetullat e përcaktuara mirë dhe të tërhequra në perfeksion, në mënyrë natyrale dhe për një kohë të gjatë.

Pa parfum.

I testuar dermatologjikisht

Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

 

 

Produkte në ofertë