Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Informacion për produktin

Marka

Phyto

Formulimi

shampo

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Lloji flokut

çdo lloj floku

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

flokët, trupi

Kategori:

L2,260.00

Shampo trupi dhe koke
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.