Krem kundra diellit per femije – BABÉ Sunscreen Spray SPF 50+

Veprimi antioksidues, mbrojtës
Marka BABÉ
Formulimi solucion
Masa 200 ml
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
I përshtatshëm për të rritur
Specifik për trupi

L5,400.00

Mbrojtës për trupin në formë spray kundër rrezatimeve UVA dhe UVB, rezistent ndaj ujit.

200 ml

 

PËRFITIMET

  • Formulë e pasuruar me përbërës aktivë qetësues dhe antioksidantë që mbrojnë lëkurën tuaj duke ndihmuar në uljen e dëmtimit nga dielli.
  • Kontribuon në parandalimin dhe mbrojtjen kundër djegieve nga dielli dhe plakjes së lëkurës.
  • Spërkatja lehtëson përhapjen dhe mundeson thithjen e shpejtë.
  • Rezistent ndaj ujit.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.