Vichy -Normaderm 3-në-1,Pastrues,maske,scrub

Informacion për produktin

Produkti: Vepron si pastrues, skrab dhe maskë
Veprimi: Ndihmon qe lekuren te jete e fresket dhe e bute.
Perdorimi: Nje lyerje ne darke ose ne mëngjes.
Tipi i lekures: E yndyrshme dhe e prirur ndaj difekteve.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : Tubet x 40 ml.
Marka: Avene.

Original price was: L1,900.00.Current price is: L1,520.00.

Përshkrimi:

Vichy -Normaderm 3-në-1,Pastrues,maske,scrub vepron si pastrues, skrab dhe maskë, Pastruesi + Scrub + Maska 3-në-1 i Vichy Normaderm është një zgjidhje e vetme për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj defekteve. Kur lëkura prodhon shumë yndyrë dhe bëhet e mbingarkuar, e bllokuar dhe e prirur ndaj papërsosmërive, ajo ka nevojë për kujdes të butë për ta bërë të ndjehet sërish e freskët dhe e rehatshme. Veprimi i kombinuar i pastrimit, pastrimit dhe maskës 3-në-1 i Normaderm’s Cleansing + Scrub + Maskë është i pasur me veti qetësuese dhe argjilë të pastër, duke e bërë atë të përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme. Përdorni pastruesin + Scrub + Maskën Normaderm 3-në-1 si pastrues. duke u shkumëzuar në një fytyrë të lagur dhe duke u shpëlarë me shumë ujë. Përndryshe, përdorni kremin si një pastrim ditor për të hapur poret dhe për ta bërë strukturën e lëkurës më uniforme, ose përdorni si maskë një herë në javë për të pastruar intensivisht dhe hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Aplikojeni në një shtresë të trashë dhe lëreni të veprojë për 5 minuta përpara se ta shpëlani tërësisht. Shmangni konturin e syve.

Përbërësit kryesorë:

  • Argjila
  • Uje mineral Vichy

Përfitimet kryesorë:

  • Trajtim 3-në-1 që mund të përdoret si pastrues, skrab ose maskë
  • Papastërtitë dhe sebumi i tepërt hiqen
  • Pastron intensivisht dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës
  • Lëkura lihet e qetë, e freskët dhe e rehatshme
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike

Përdorimi:

Përdorimi i Vichy Normaderm 3-në-1 Cleansing + Scrub + Maskë duhet të përdoret në mëngjes ose në mbrëmje për të pastruar make-up-in dhe papastërtitë ose si një maskë 5 minutash. Ndiqni me Minéral 89 dhe një hidratues.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.