Korff Sun Secret Spray Body Emulsion SPF 50+

Informacion per produktin

Produkti: Spray per mbrojten nga rrezatimi diellor
Veprimi: Mbron lekuren nga demtimi i rrezatimit diellor
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi ilekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur dhe femije
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 50 +
Formulimi: Spray
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,920.00.Current price is: L3,136.00.

Cfare eshte:

Spraj praktik mbrojtës nga drita, i freskët me sipërfaqe të padukshme dhe prekje të thatë. Kompleksi i filtrave garanton një spektër të gjerë të mbrojtjes së lëkurës UVB/UVA dhe vepron kundër plakjes. I pasuruar me kompleksin e ADN Safe, i ofron rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar ndaj diellit. I papërshkueshëm nga uji.

Përdorimi:

Aplikojeni në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni shpesh aplikimin. Kushtojini vëmendje kohës së ngjeshjes në mënyrë që të mos e zbrazni shishen paraprakisht.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.