Korff-Essential Nourishing and Moisturizing Mask

Informacion per produktin

Produkti: Maskë hidratuese, ideale për të ushqyer dhe rigjeneruar lëkurën.
Veprimi: Hidraton,zbut e qeteson lekuren rikthen shkelqimin natyral.
Perdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni të pushojë për 15 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.
Tipi i lekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Fluid
Paketimi : Kuti x 50 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,500.00.Current price is: L2,800.00.

Çfare eshte

Korff – Essential Moisturizing & Nourishing Mask eshte nje maskë hidratuese për fytyrën me një teksturë të butë dhe të pasur, ideale për të ushqyer, hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën, duke i rikthyer qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e saj.

Maska ofron rehati dhe qetëson skuqjen për lëkurën e brishtë dhe të stresuar.

I pasuruar me Centella asiatica (Gotu Kola) dhe vitaminë PP. Për lëkurë të thatë, të ndjeshme ose të stresuar.

Si përdoret

Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni të pushojë për 15 minuta dhe më pas hiqni mbetjet me një leckë ose shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht, pa derivate gruri.

Nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur të testuar*.

Perberesit 

Aqua (Water); Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Propylene Glycol; Butylene Glycol; Carbomer; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Bisabolol; Lactococcus Ferment Lysate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Centella Asiatica Extract; Schisandra Chinensis Fruit Extract; Lactic Acid; Cetearyl Olivate; Sodium Polyacrylate; Sorbitan Olivate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Potassium Sorbate; Sodium Benzoate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.