Korff-Spray Body Emulsion SPF 50+

Informacion per produktin

Produkti: Spray per mbrojten nga rrezatimi diellor.
Veprimi: Mbron lekuren nga demtimi I rrezatimit diellor.
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell.
Tipi i lekures: Te gjitha tipet.
Mosha: Te rritur.
Niveli i mbrojtes: Spekter i larte,spf 50 .
Formulimi: Solucion.
Paketimi : Shishe x 200 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L3,920.00.Current price is: L3,136.00.

Çfare është?

Korff-Body Milk Spray SPF 50 është një spraj  i lehtë, i freskët, i rehatshëm, me aromë të këndshme. Me një kompleks filtrimi që garanton një mbrojtje të lëkurës me spektër të gjerë UVB/UVA dhe parandalon dëmtimin nga rrezatimi diellor . I pasuruar me kompleks DNA Safe, i jep rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar ndaj diellit. I papërshkueshëm nga uji.

Si të përdoret
Aplikojeni në të gjithë trupin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell.

Rezistent ndaj ujit, pa ngjyrues, i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium

Përbërësit

Dimethyl Ether, Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Octocrylene, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, PEG-10 Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, PEG-8, Glycerin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Ascorbic Acid, Citric  Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.