Dermastir – Post-Op Bio Cellular Brest Mask

L2,070.00

Dermastir  – Post-Op Bio Cellular Breast Mask

Bio-Cellular Breast Mask është një maskë post-op e kategorizuar si pajisje mjekësore, e rekomanduar pas procedurave pasi stimulon

prodhimin e kolagjenit. Përmban Acid Hialuronik i cili mban lagështinë në lëkurë.

Rigjeneron qelizat e lëkurës.

Stimulon prodhimin e kolagjenit.

Zvogëlon shfaqjen e vijave të imta dhe rrudhave.

Përshpejton shërimin e plagëve.

Maskë monodoze.

Mund të përdoret para dhe pas shtatëzënisë.

Pas ushqyerjes me gji.

 

Përdorimi

Aplikoni  maskën në gjoks dhe lëreni të veproj për 30 derfi në 45 minuta. Më pas hiqeni maskën dhe aplikojeni serumin.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.