Dermastir – Post-Op Bio Cellular Neck Mask

L1,750.00

Dermastir – Post-Op Bio Cellular Neck Mask

Bio-Cellular Neck Mask është maskë e cila është bërë nga fermentimi i mikroorganizvave e bërë posaçërisht për pjesën e qafës. Kjo maskë

redukton pamjen e rrudhave në qafë në mënyrë perfekte.

Mbron barrierën e lëkurës.

Stimulon prodhimin e kolagjenit.

Redukton temperaturën e trupit.

Maskë antirrudhë.

Përdoret pas trajtimit antirrudhë dhe efekt lifting në zonën e qafës, palave në mjekërr, liposuksionit të

qafës.

 

Veçori të produktit

-Penapeptide-4: ul mavijosjen.

-Tocopherol: veprim antirrudhë.

-Acidi Hialuronik: hidratues.

-Diazolidinyl Urea: hidratues, antioksidant.

-Bisabolol: anti inflamator.

 

Përdorimi

Aplikojeni maskën në qafë dhe lëreni të veproj për 30 deri në 45 minuta më pas hiqeni maskën dhe masahzojeni lëkurën me serum. Pa

shpëlarje.

Përbërësit

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, HYDROLYZED ELASTIN, XANTHAN GUM, TOCOPHEROL, CETYL-PG HYDROXYETHYL PALMITAMIDE, HYALURONIC ACID.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.