Korff – Sun Secret Anti Spot Face Fluid SPF 50+

Informacion per produktin

Produkti: Krem per mbrojten nga rrezatimi  diellor
Veprimi: Parandalon shfaqjen e njollave, mbron lekuren nga demtimi  i rrezatimit diellor
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi i lekures: Lekure e kombinuar dhe me yndyre
Mosha: Te rritur
Niveli i mbrojtes: Spekter i larte, spf 50
Formulimi: Krem
Vellimi :Tubet x 50 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,780.00.Current price is: L3,024.00.

Përdorimi:

Sun Secret Anti Spot Face Fluid SPF 50 nga Korff është krem me faktor shumë të lartë mbrojtës SPF 50 i cili mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit.

Filtrat UVA dhe UVB dhe Vitamina PP mbrojnë lëkurën nga plakja dhe parandalojnë shfaqjen e njollave të lëkurës ndërsa kompleksi Antiox parandalon formimin e radikaleve të lira.

-Rezistent ndaj ujit.

-Jo komedogjen.

-Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

-Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.**

-E biodegradueshme.*

Si përdoret:

Aplikojeni kremin në fytyrë 30 minuta para se të ekspozoheni në diell. Riapikojeni kremin përsëri gjatë ditës.

Përbërësit:

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyester-7, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance). The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.