Bionike Defense Hydractive Gift Box

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë

Marka

Bionike

Formulimi

krem, serum

Masa

30 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

femra

Kategori:

L5,300.00

Set për përkujdesjen e fytyrës me veti hidratuese dhe antioksiduese

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.