Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 CC Cream SPF30

Informacion për produktin

Veprimi

anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, mbrojtës, mbulues

Marka

Germaine de Capuccini

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

Spf

i lartë SPF 30

I përshtatshëm për

të rritur

Nuanca

Beige, bronze

Kategori:

L5,500.00

CC krem me pigment të lehtë dhe faktor mbrojtës 30.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.