Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nuit

Informacion për produktin

Informacion për produktin

Produkti: Përkujdesje për natën me efekt antirrudhë.
Veprimi: anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, kundër njollave, rigjenerues
Perdorimi: Aplikojeni natën pas pastrimit të fytyrës.
Marka: Vichy
Formulimi: krem
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Specifik për: fytyra
I përshtatshëm për: të rritur
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L4,720.00

Përdorimi:

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nuit është një krem ​​i fuqishëm nate që synon shenjat e dukshme të humbjes së kolagjenit. Një formulë që përfshin bio-peptide, resveratrol me origjinë natyrale dhe Ujin Vullkanik Mineralizues të Vichy për të rivendosur, qetësuar dhe forcuar lëkurën gjatë natës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
  • Bio-peptide
  • Resveratrol me origjinë natyrore
  • Uji mineral Vichy
Përfitimet kryesore:
  • Lëkura ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe zvogëlohen shenjat e plakjes
  • Forcon funksionin pengues të lëkurës
  • Lëkura ndihet menjëherë e fortë dhe e lëmuar
  • 82% pajtohen se lëkura duket e rigjallëruar, 96% pajtohen se lëkura duket e hidratuar, 71% pajtohen se lëkura ndihet më e fortë, 98% pajtohen se lëkura duket e ushqyer, 86% pajtohen se lëkura duket më rrezatuese. Vetëvlerësim, 50 lëndë
  • Hipoalergjike
  • I testuar dermatologjikisht
Përdorimi:
Aplikojeni natën pas pastrimit të fytyrës. Për rezultate më të mira, kombinohuni me kremin e ditës Vichy Liftactiv Specialist Collagen.
Pershkrimi:

AQUA / UJI – GLICERINA – DIMETIKON – IZOHEKSADEKANE – DENAT E ALKOLLIT. – Silica – Hydroksietilpiperazine Etani Acidi sulfonik – Propanediol – Dyll sintetik – PEG -10 Dimethicone – Eperua Falcata Ekstrakt i Lëvorjes – PEG -30 Dipolyhydroksystearate – Kryqëzimi Stearyl – Sorbitan Oleate – Dimethikoni/PEG -10/15 Crosspolymer -Dimethicone/Polyglycerin -3 Sorbitan – PEG -10/15 CETEARETH-6 – SODIUM ACRYLATES COPOLYMER – SODIUM CITRATE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM PHYTATE – CYCLODEXTRIN – ADENOSINE – ASCORBYL GLUCOSIDE – NYLON-12 – ISOPROPYL ALCOHOL – PROPYLENE CARBONATE – DIPROPYLENE GLYCOL – CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE – CAPRYLYL GLYCOL – ACETYL TETRAPEPTIDE-9 – FLUORFLOGOPITE SINTETIKE – HECTORITE DISTEARDIMONIUM – DEKSTRINE – EKSTRAKT PISUM SATIVUM / EKSTRAKT BIZLEKE – TOCOPHEROL – PHENOXYETHANOL – CI 15985 / E VERDHA 6 – CI 77891 DEXIUMGIUM / TI

Produkte në ofertë