Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Informacion për produktin

Produkti: Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin
Veprimi: mbrojtës
Përdorimi: Aplikoni në mëngjes
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Spf: i lartë SPF 30
Specifik për: fytyra, trupi
Paketimi: 200 ml

Original price was: L3,300.00.Current price is: L2,640.00.

Përshkrimi:

Vichy Idéal Soleil Solar Protective Tan Enhanced Tan SPF30 është kujdesi i ri i mbrojtjes së lartë ndaj diellit nga Vichy në një prezantim inovativ të ngjashëm me ujin që ngjitet lehtësisht në lëkurë dhe përthithet në çast, për një ndjesi të pamjaftueshme në lëkurë. Uji delikat është i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe nuk njollos rrobat. Ky ujë ndihmon për t’u nxirë, pasi është i pasur me beta-karoten, një antioksidant i njohur për të ndihmuar lëkurën të nxihet më lehtë dhe hidraton butësisht lëkurën duke e mbrojtur nga rrezatimi i diellit.

Karakteristikat:

  • Tekstura: ujë;
  • Problemet e lëkurës: ekspozimi në diell;
  • Koha e aplikimit: para ekspozimit në diell;
  • Mosha: 15+;
  • Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme;
  • Përfitimet kryesore: mbron nga rrezatimi diellor, rrit nxirjen, nuk njollos rrobat;
  • Formuluar pa: parabene.

Përbërësit kryesorë:

  • Filtrat me spektër të gjerë UVA/UVB mbrojnë lëkurën nga rrezatimi i diellit;
  • Beta-karoteni ka veti antioksiduese dhe ndihmon lëkurën të nxihet;
  • 40% Uji Mineralizues Vichy rimbush mineralet e lëkurës.

Përdorimi:

Shkundni mirë përpara përdorimit. Aplikoni në mëngjes. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozimi, banje ose tharje me peshqir.

Përbërësit:

AQUA/ UJI • HOMOSALATE • DICAPRYLYI.. ETER • DICAPRYI..YL KARBONATE• OCTOCRYLE NE • ETILHEXIL SALICILAT • BUTYL METHOXYDIBENZOYI..METAN

• GLICERI N • ALKOLI DENAT. • ETILHEKSIL TRIAZON • PROPANEDIOL • DIISOPROPIL

SEBACATE • BIS-ETILHEXYLOXYLOXYFENOL METHOXYPHENYI.. TRIAZINE • PHENYI..BENZIMIDAZOL

SULFONICACIO • GLIKOLI KAPRILI• Cl 75130 /BETA-KAROTENI• DISODIUM EDTA •

VAJI I FARAVE HELIANTHUS ANNUUS/ VAJI I FARAVE TE LULEDIELLIVE • FENOKSIETANOL • POLY Cl 0-30

ALKIL AKRILAT• ACIDI SULFONIK TER EFTALIDENE DIKAMFOR • TOKOFEROL •

TRIETANOLAMINE • PARFUM /FPAGRANCE. Kodi F.I.L : C215248/1″

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.