Avene Couvrance Compact Foundation Cream Fini Mat SPF 30

 

Informacion për produktin

Produkti:Fondatinë kompakte
Veprimi:hidratues/ushqyes, mbrojtës
Përdorimi:Aplikojeni në lëkurën e fytyrës
Tipi i lekurës:  e ndjeshme/intolerante, normale/mikse
Mosha: femra, të rritur
Formulimi: pluhur
Marka: Avene.
Niveli i mbrojtjes:i lartë SPF 30
Paketimi: 082-1 kg
Nuanca: 1.0 Porcelan, 5.0 diell, 2.0 Natyrore, 2.5 Bezhë, 3.0 Rërë, 4.0 Mjalte

L2,362.50

Përshkrimi:
Krem themeli kompakt Avène Couvrance për lëkurë të ndjeshme normale në kombinim 10g është një krem ​​kompakt themeli i përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme normale në ato të kombinuara. Kjo ju lejon të korrigjoni papërsosmëritë e lëkurës dhe të unifikoni ngjyrën e lëkurës së lehtë.
Rezistent ndaj ujit dhe djersës, ky krem ​​themeli ju siguron një qëndrueshmëri optimale dhe ju mbron për një kohë të gjatë falë mbrojtjes së tij anti-UV (SPF 30) që lejon ruajtjen e lëkurës nga rrezet UV.
Tekstura e tij e rehatshme me finiturë sateni ka një fuqi të lartë mbuluese, pa efekt maske.
Formuluar pa aroma, pa konservues, pa paraben.

Përdorimi:

Hiqeni me sfungjer duke ngjitur shiritin. Aplikojeni në zonë për të korrigjuar. Unifikoni të gjithë fytyrën pa harruar qafën.

Indikacioni: Për të unifikuar dhe matifikuar lëkurën.

Përbërja:

Dioksid titani (CI77891), C12-15 Alkil Etilheksanoat, Talk, Dioksid titani [Nano], Ehtilheksil Metoksicinamat, Poliizobuten i Hidrogjenuar, Polietileni, Neopentanoat izodecil, Kaolinë, Triglicerikuide 79/Caprylics. /CI77499), metakrilat polimetil, dioksid titani, akrilonitril/metakrilat metil/kopolimer i klorurit vinilyden, alumini, palmitati askorbil, BHT, C30-45 Alkil cetearil dimetikoni, polimer kryqzues i dimetikonit, ikrokropentatilin, cikloropentail, ikrokropentail, cikloropentail, cikloropentail, cikloropentailatil, cikloropentail, cikloropentail, cikloropentailaloza. , Dyllë sintetik, Tokoferol, Ujë (Aqua).

Produkte në ofertë

Avene Couvrance Compact Foundation Cream Fini Mat SPF 30